Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kanwa Judysi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kanwa Judysi. Pokaż wszystkie posty

sobota, 20 kwietnia 2013

RR końcówka :)

Cześć dziewczynki.
Ja jeszcze nie otrzymałam swojej kanwy od Burany, ale widziałam, widziałam na blogu, że już skończona moja kanwa więc czekam z utęsknieniem :) za to ja już skończylam ostatni obrazek na kanwie Judytki :)
W tygodniu dwie kanwy lecą do Judytki.
Życzę Wam miłej pogodnej niedzieli :)

poniedziałek, 15 października 2012

Kanwy Haftytiny i Judysi

Z opóźnieniem,ale  melduję,że już 17 września kanwy Haftytiny oraz Judysi  poleciały dalej .Dotarły napewno  do Agatki.Przepraszam Was że dopiero teraz o tym wspomniałam,ale ostatnio brakuje mi czasu na siadanie przed komputerem.Fotek także nie zamieszczę,gdyż jeszcze w aparacie siedzą:)
Pozdrawiam Was serdecznie czekając na następną kanwę:)

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

czwartek, 12 lipca 2012

piątek, 11 maja 2012

dotarła

Dziś wyciagnęłam ze skrzynki pocztowej kanwę Judysi. Będę na niej wyszywać czwarty obrazek: słoiczek z cukiereczkami. Pozdrawiam wszystkie uczestniczki mojego RR!

czwartek, 10 maja 2012

Filiżanka gotowa

Skończyłam już jakiś czas temu, ale dopiero dzisiaj miałam czas żeby o tym napisać i przesłać dalej. Filiżanka już gotowa i kanwa poleciała do Sylwi.
A prezentuje się tak:

środa, 7 marca 2012

Kanwa Judysi już z czajniczkiem




Dzisiaj wysłałam do Jadzik kanwę Judysi z wyszytym czajniczkiem.Miłego krzyżykowania Agnieszko!!! Pozdrawiam wszystkie kobietki. Ania

poniedziałek, 13 lutego 2012

KANWA JUDYSI



Mój ulubiony Pan Listonosz zostawił dzisiaj pod drzwiami paczuszkę ,a w niej ciasteczkową kanwę Judysi i całe mnóstwo prezentów od Justyny z bloga haftytiny . Młodsze potomstwo natychmiastowo wykorzystało ołówkowego motylka z życzeniami walentynkowymi/mam Ci gorąco podziękować w imieniu córki/,herbatkę wypijemy z mężem wieczorem,a ja siedzę i podziwiam owo serducho. Jest cudne!!! BARDZO Ci dziękuję!!! Zdolna z Ciebie bestyjka!!!Całusy od nas wszystkich.

piątek, 20 stycznia 2012

Kanwa Judysi

Doszła do  mnie w tym tygodniu kanwa Judysi, ale nie podpisana i nie wiem, jaki ma blog Judysia? I nie ma wyhaftowanej wstęgi z napisem-ja haftuję tylko czajniczek?
pozdrawiam
haftytiny.blogspot.com

czwartek, 12 stycznia 2012

Witam:)

Witam wszystkie uczestniczki zabawy:) Cieszę się bardzo, że mogę w niej uczestniczyć z tak świetnymi Dziewczynami jak Wy;).
Moja kanwa przed wysłaniem wyglądała tak oto:

Pokratkowana z wyhaftowanymi rogami i z zeszycikiem  poleciała do Justynki.

PS: Justynko jak tylko kanwa dojdzie daj znać, żebym się nie martwiła:*
Buziaki dla wszystkich